ref. č. 7855

Omlouváme se, ale tato pozice již není aktuální.

Business analytik (Workforce management software)

Mladá pražská společnost hledá zkušeného IT analytika, který bude komunikovat s klienty a specifikovat jejich požadavky na vyvíjený software.

Popis

Pozici obsazujeme pro pražský start-up vyvíjející Workforce management software pro plánování směn a kapacit na základě pokročilých matematických algoritmů.

Náplň práce:

  • implementace Workforce Management Softwaru u klientů
  • komunikace s novými i stávajícími klienty, navrhování optimálního řešení jejich požadavků na SW
  • komunikace s vývojáři při specifikaci požadavků od klienta
  • v případě zájmu je zde možné věnovat se částečně i manuálnímu testování produktu před předáním klientovi
  • předávání produktu klientům

Požadavky

  • zkušenost s tvorbou business analýz a s návrhem řešení
  • znalost vývojového cyklu softwaru
  • schopnost komunikovat se zákazníky ohledně požadavků na software
  • praxe na pozici business analytika (min. 2-3 roky)
  • znalost češtiny nebo slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího
  • analytické uvažování
  • schopnost rychle porozumět i složité problematice, ochota ponořit se do řešení problému
  • zodpovědnost, ochota učit se, schopnost týmové spolupráce, proaktivní přístup

Výhodou:

  • znalost UML
  • pokročilá znalost MS Excel
  • zkušenost s návrhem či testováním webových a mobilních aplikací
  • angličtina na komunikativní úrovni

Nabídka

Co nabízíme:

  • práce v mladém přátelském kolektivu
  • možnost seberealizace a získávání nových zkušeností
  • zaměstnanecký pracovní poměr nebo práce na ŽL, plný úvazek
  • kanceláře na Praze 4
  • benefity: vzdělávací kurzy, flexibilní pracovní doba, možnost home office, týden dovolené navíc, sickdays, příspěvek na stravování, Multisport karta, občerstvení na pracovišti a další
  • informace ohledně nabízené mzdy Vám rádi poskytneme při osobním kontaktu

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Těším se na spolupráci!

Lokalita Praha

Na Vaší cestě za vysněnou pozicí v IT záleží.

Ozvěte se nám a probereme Vaše představy. Při hledání místa stojíme po Vašem boku.

Zaregistrujte se a nastavte si “hlídací myš” na ideální pozici dle Vámi zvolených kritérií.

Víme, že v IT sféře je čas vzácnou komoditou. Zakládáme si tak na rychlé a pro Vás komfortní komunikaci. Nemáte čas vytvořit si dokonalý pracovní profil? V rámci konzultace s Vámi projdeme dosavadní profesní cestu. Poskytneme rady, tipy či strategie, které mohou při hledání ideální pozice pomoci. Věříme, že principem náboru je partnerství. Respektující dialog, otevřená komunikace, důvěra a hledání řešení je tak pro nás při práci základem.

You can do it anywhare