ref. č. 7786

Omlouváme se, ale tato pozice již není aktuální.

SAP konzultant (SD/LE) - i remote

Mezinárodní společnost působící ve stavebním průmyslu hledá zkušeného SAP konzultanta do key user HUBu.

Popis

Pro mezinárodní společnost řídící výrobu a prodej stavebních materiálů hledáme SAP konzultanta do key user HUBu v Českých Budějovicích.

Náplň práce:

  • popis business požadavků zákazníků a jejich funkční analýza
  • komunikace s klíčovými uživateli, SAP specialisty a externími partnery
  • integrace nástrojů třetích stran do stávajícího řešení
  • podílení se na celém životním cyklu projektu od zadání přes vývoj až po realizaci řešení
  • úprava stávajícího kódu v ABAP
  • cestování za zákazníky (zhruba 10 %)
  • poskytování supportu na úrovni L2

Požadavky

  • pokročilá znalost modulu SD a LE (SAP) - praxe minimálně 3 roky
  • výhodou znalost modulu MM
  • znalost Order to Cash procesu
  • dobré technické znalosti (ABAP code debugging, Extension Framework, EDI)
  • schopnost analyzovat požadavky a navrhovat vhodná řešení
  • schopnost pracovat na řešení po technické stránce samostatně od návrhu až po předání klientovi
  • zkušenost s debuggingem
  • výborné komunikační dovednosti
  • znalost angličtiny na úrovni B2/C1
  • řidičský průkaz a ochota čas od času cestovat
  • prozákaznická orientace

Nabídka

  • jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
  • práce v mezinárodním týmu v zázemí prosperující společnosti
  • možnost práce z domu (až 100%)
  • benefity: cafeterie, multisport karta, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příplatek za odpolední směny, odměny při pracovních a životních výročích, odměny za doporučení nových zaměstnanců, právní poradenství, výhodná cena na nákup výrobků společnosti, nadstandardní podpora vzdělávání a rozvoje

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Lokalita České Budějovice

Na Vaší cestě za vysněnou pozicí v IT záleží.

Ozvěte se nám a probereme Vaše představy. Při hledání místa stojíme po Vašem boku.

Zaregistrujte se a nastavte si “hlídací myš” na ideální pozici dle Vámi zvolených kritérií.

Víme, že v IT sféře je čas vzácnou komoditou. Zakládáme si tak na rychlé a pro Vás komfortní komunikaci. Nemáte čas vytvořit si dokonalý pracovní profil? V rámci konzultace s Vámi projdeme dosavadní profesní cestu. Poskytneme rady, tipy či strategie, které mohou při hledání ideální pozice pomoci. Věříme, že principem náboru je partnerství. Respektující dialog, otevřená komunikace, důvěra a hledání řešení je tak pro nás při práci základem.

You can do it anywhare