ref. č. 7394

Omlouváme se, ale tato pozice již není aktuální.

QA Engineer (Python)

Fandíte Linuxu, sítím a baví Vás Python? Zajímá Vás vývoj automatických testů? Do SW Scrum týmu hledáme programátora automatických testů pro testování aplikační logiky produktu.

Popis

Pozice obsazujeme pro brněnskou pobočku úspěšné mezinárodní společnosti zaměřující se na vývoj a podporu SW produktů, které se využívají v oblasti telekomunikací.

Vaším úkolem bude:

  • podílet se na testování zajímavých SW produktů pro mobilní operátory
  • vývoj testovacího prostředí a testů v Pythonu
  • příprava testovacích plánů, rozvrhů, návrh testovacího scénáře a specifikace
  • vývoj a údržba testovacího frameworku ve skriptovacím jazyce (Python)
  • příprava, spouštění a vyhodnocování systémových a integračních testů
  • tvorba a údržba produktového CI
  • spolupráce na produktové dokumentaci
  • práce v menších Scrum týmech v neformálním a přátelském prostředí

Jak pracujeme:

  • pracujeme v souladu s agilními metodikami (Scrum)
  • programujeme párově, děláme Code review, dbáme na kvalitu (např. v podobě buildování)
  • máme poměrně velký prostor dělat věci po svém, vložit do projektu svou iniciativu, je tu možnost uplatnit vlastní nápady
  • umožňujeme rotovat po produktech
  • nejsme zatížení procesy jako jiné velké firmy, máme možnost si technologie a postupy určovat sami

Požadavky

  • dobrá znalost OS Linux (minimálně jako pokročilý uživatel)
  • znalost jazyka Python (příp. Bash/TCL)
  • základní znalost síťových protokolů
  • znalost testování SW
  • alespoň mírně pokročilá znalost AJ (min. čtení technických textů)
  • zkušenosti s prací s verzovacím systémem Git nebo BitBucket
  • výhodou zkušenosti s JIRA, Jenkins, Kubernetes
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • samostatnost a schopnost spolupráce v týmu

Nabídka

Co nabízíme:

  • zázemí velké společnosti nezatížené svazujícími procesy, naopak nabízíme velkou volnost
  • spolupráci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • benefity: 5 týdnů dovolené (po 5. odpracovaném roce ještě týden dovolené navíc), příspěvky na penzijní a/nebo životní pojištění (1500,-), stravenky v hodnotě 115,-, příspěvky na sportovní a relaxační aktivity (Benefit Café Cafeteria), ActivePass, Fitko, 3 dny sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, možnost nepravidelného home office, možnosti očkování proti chřipce/klíšťové encefalitidě, kurzy angličtiny, páteční firemní snídaně a středeční čerstvé ovoce, půjčky související s bydlením, kolektivní aktivity atd.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na profil na LinkedIn.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Lokalita Brno

Na Vaší cestě za vysněnou pozicí v IT záleží.

Ozvěte se nám a probereme Vaše představy. Při hledání místa stojíme po Vašem boku.

Zaregistrujte se a nastavte si “hlídací myš” na ideální pozici dle Vámi zvolených kritérií.

Víme, že v IT sféře je čas vzácnou komoditou. Zakládáme si tak na rychlé a pro Vás komfortní komunikaci. Nemáte čas vytvořit si dokonalý pracovní profil? V rámci konzultace s Vámi projdeme dosavadní profesní cestu. Poskytneme rady, tipy či strategie, které mohou při hledání ideální pozice pomoci. Věříme, že principem náboru je partnerství. Respektující dialog, otevřená komunikace, důvěra a hledání řešení je tak pro nás při práci základem.

You can do it anywhare