ref. č. 7852

Omlouváme se, ale tato pozice již není aktuální.

Angular developer (možnost remote spolupráce)

Hledáme full remote zkušeného fullstack developera, kterého láka převzít vedení vývoje/údržby hlavního monorepozitáře, ovládá Angular, NX, Express s nadšením se neustále vzdělávat.

Popis

Pozici obsazujeme do menšího týmu české firmy, která pracuje na marketingových projektech týkajících se digitalizace procesů v rámci Industry 4.0 a zároveň vyvíjí související aplikace (weby, CMS).

Co Vás čeká?

  • vedení správy, údržby a vývoj aplikací v rámci monorepozitáře
  • vývoj vlastní platformy pro tvorbu CMS a IS a další aplikace pro zákazníky (ve velké míře v oblasti dopravy)
  • účast na úvodních jednáních se zákazníky ohledně technického zadání
  • spolupráce na analýze a návrhu a následná implementaci řešení
  • vedení a zaučení juniornějších kolegů
  • vývoj frontend i backend aplikací

Požadavky

Pozice Vám "sedne", pokud jste nadšený full-stack senior vývojář, kterého láká převzít vedení vývoje/údržby hlavního monorepozitáře a:

  • rozumíte si dobře s Angular, NX, Express, TypeGraphQL a Mongoose
  • umíte pracovat s databázemi MongoDB
  • znáte GIT a orientujete se v DevOps
  • máte za sebou zkušenosti s vývojem webových aplikacích, které Vám už přinesly know-how
  • vystudoval jste VŠ v IT, případně máte za sebou SŠ s delší praxí
  • baví Vás neustále se vzdělávat a hledat nové cesty k zlepšení spolupráce
  • nezaleknete se samostatnosti a zodpovědnosti za práci pod minimálním dohledem
  • umíte realisticky odhadnout objem práce, stanovit si cíle a ty dodržovat

Potěší nás:

  • pokud jste se už seznámil s Vue, PHP, Laravel, MySQL/pgSQL, NEXT, jQeury/Bootstrap, Firebase
  • umíte to i s mobilními FE - Flutter, Electron, Android (Kotlin)
  • znáte linux, embedded

Nabídka

Nabízíme:

  • otevřené prostředí menší společnosti, kde člověk může realizovat své nápady
  • spolupráci buď na hlavní pracovní poměr nebo na ŽL, jedná se o plný úvazek
  • zajímavé platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a benefity jako týden dovolené navíc, mobil pro osobní využití, stravenky, možnost práce na home office a flexibilní pracovní dobu
  • pobočka sídlí v Ostravě, ale jak se sžijete s týmem, pracovat lze i full remote/home office

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Lokalita Brno, Ostrava

Na Vaší cestě za vysněnou pozicí v IT záleží.

Ozvěte se nám a probereme Vaše představy. Při hledání místa stojíme po Vašem boku.

Zaregistrujte se a nastavte si “hlídací myš” na ideální pozici dle Vámi zvolených kritérií.

Víme, že v IT sféře je čas vzácnou komoditou. Zakládáme si tak na rychlé a pro Vás komfortní komunikaci. Nemáte čas vytvořit si dokonalý pracovní profil? V rámci konzultace s Vámi projdeme dosavadní profesní cestu. Poskytneme rady, tipy či strategie, které mohou při hledání ideální pozice pomoci. Věříme, že principem náboru je partnerství. Respektující dialog, otevřená komunikace, důvěra a hledání řešení je tak pro nás při práci základem.

You can do it anywhare