ref. č. 7674

Omlouváme se, ale tato pozice již není aktuální.

Apache Kafka - DevOps

Fandíte Linuxu a distribuovaným technologiím? Baví Vás správa vývojového prostředí v Linuxu? Do SW Scrum týmu hledáme DevOps odborníka se zaměřením na Apache Kafka. Dejte nám o sobě vědět!

Popis

Pozici obsazujeme pro brněnskou pobočku úspěšné mezinárodní společnosti zaměřující se na vývoj a podporu SW produktů, které se využívají v oblasti telekomunikací.

Vaším úkolem bude:

  • troubleshooting clusterů s Kafkou včetně styčných bodů s dalšími technologiemi - Elasticsearch, technologie Confluent a další
  • součinnost při návrhu softwarových řešení založených na Kafce a souvisejících technologiích
  • práce podle DevOps modelu a CI/CD principů

Jak pracujeme:

  • pracujeme v souladu s agilními metodikami (Scrum)
  • programujeme párově, děláme Code review, dbáme na kvalitu (např. v podobě buildování)
  • máme poměrně velký prostor dělat věci po svém, vložit do projektu svou iniciativu, je tu možnost uplatnit vlastní nápady
  • umožňujeme rotovat po produktech
  • nejsme zatížení procesy jako jiné velké firmy, máme možnost si technologie a postupy určovat sami

Požadavky

Koho hledáme:

  • kolegu zodpovědného, samostatného, schopného pracovat v týmu, ochotného se učit nové věci a technologie
  • schopného se domluvit plynně anglicky
  • se znalostí práce s Linuxovou příkazovou řádkou
  • předpokládáme znalost síťových technologií, zkušenosti se správou počítačů a Linux serverů
  • ideálně absolvované VŠ vzdělání informatického směru

Co dále preferujeme:

  • hluboká znalost Apache Kafka nebo ochota se jej do hloubky doučit
  • výhodou zkušenosti s konfigurováním sítí
  • výhodou zkušenost s jazyky Java, Python
  • výhodou zkušenost s Jenkins
  • výhodou znalost Elasticsearch a dalších komponent Elastic Stacku
  • výhodou znalost technologií Confluent (Kafka Connect)
  • výhodou znalost programátorského přístupu k Apache Kafka (pomocí Apache Kafka Streams nebo pomocí producerů a consumerů)

Nabídka

Co nabízíme:

  • zázemí velké společnosti nezatížené svazujícími procesy, naopak nabízíme velkou volnost
  • spolupráci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • benefity: 5 týdnů dovolené (po 5. odpracovaném roce ještě týden dovolené navíc), příspěvky na penzijní a/nebo životní pojištění (1500,-), stravenky v hodnotě 115,-, příspěvky na sportovní a relaxační aktivity (Benefit Café Cafeteria), ActivePass, Fitko, 3 dny sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, možnost nepravidelného home office, možnosti očkování proti chřipce/klíšťové encefalitidě, kurzy angličtiny, páteční firemní snídaně a středeční čerstvé ovoce, půjčky související s bydlením, kolektivní aktivity atd.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na profil na LinkedIn. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Lokalita Brno

Na Vaší cestě za vysněnou pozicí v IT záleží.

Ozvěte se nám a probereme Vaše představy. Při hledání místa stojíme po Vašem boku.

Zaregistrujte se a nastavte si “hlídací myš” na ideální pozici dle Vámi zvolených kritérií.

Víme, že v IT sféře je čas vzácnou komoditou. Zakládáme si tak na rychlé a pro Vás komfortní komunikaci. Nemáte čas vytvořit si dokonalý pracovní profil? V rámci konzultace s Vámi projdeme dosavadní profesní cestu. Poskytneme rady, tipy či strategie, které mohou při hledání ideální pozice pomoci. Věříme, že principem náboru je partnerství. Respektující dialog, otevřená komunikace, důvěra a hledání řešení je tak pro nás při práci základem.

You can do it anywhare