ref. č. 7450

Omlouváme se, ale tato pozice již není aktuální.

Senior SW/Data Engineer - Log Design (IČO)

Baví Vás prozkoumávat a navrhovat komplexní SW systémy? Milujete práci s datovými logy? Hledáme zkušeného SW inženýra pro analýzu, design a implementaci nového logovacího systému pro unikátní biometrický produkt. Ozvěte se nám!

Popis

Pozici obsazujeme pro rostoucí zahraniční start-up společnost, která se zabývá vývojem autentifikačního biometrického systému.

Na pozici Vás čeká:

  • analýza datových toků na komponentách na různých platformách
  • sledování dat z logů a vymýšlení a design celého logovacího systému
  • sběr produktových logů např. pro dashboardy, rozhodování managementu na základě A/B testů či pro ML projekty
  • návrh a tvorba logovacího/telemetrického systému pro úpravu produktů a platforem
  • samostatný velký svěřený projekt od začátku/návrhu až po úspěšnou implementaci

Co budete dělat?

  • budete součástí cross-funkčních týmů SW inženýrů a ML specialistů vyvíjející jedinečný biometrický autentifikační systém a identity management platformu
  • převezmete odpovědnost za tvorbu celého logovacího systému, vymyslíte a navrhnete celé řešení
  • pracovat s logy a rozhodovat, které je třeba zaznamenávat pro monitoring produkčních systémů z vícero pohledů (výkonnost, A/B testy)
  • navrhovat a vylepšovat stávající logy a nástroje/frameworky pro jejich sběr
  • sledovat datové toky napříč platformami (backend/mobilní) a sbírat logy z ML nebo deep learning zdrojů
  • skriptovat a automatizovat ETL procesy
  • pracovat v dynamickém prostředí rozvíjející se start-up firmy se zaměřením na prototypování a svižnou implementaci.
  • spolupracovat s ostatními členy mezinárodního SW týmu
  • zpočátku cestovat na pobočku v zahraničí pro rychlejší seznámení s platformami a týmem (až to situace umožní)

Požadavky

Co byste měli umět:

  • rozumět logům v aplikacích, umět sledovat data z logů a vymýšlet, která a jak zaznamenávat a uchovávat
  • analyzovat a navrhnout celý logovací systém pro nový SW produkt
  • být schopen převzít odpovědnost za vedení a samostatný design celé produkční log platformy
  • programovat dobře v Pythonu a pracovat v Linuxu
  • orientovat se v AWS/Azure/GCP
  • domluvit se plynule anglicky (denní intenzivní komunikace)
  • mít min. 3 roky zkušeností s vývojem SW (ideálně backendu)
  • vhodné jsou také zkušenosti v roli Data Engineera (cení se znalost ETL)
  • min. Bc. stupeň VŠ vzdělání v oboru Computer Science/Engineering apod.
  • silně analyticky uvažovat, verbálně zdatně komunikovat a spolupracovat v týmu i napříč různými odděleními

Co uvítáme (jsou výhodou):

  • znalost jednoho nebo více jazyků: Javy, Kotlinu, Swiftu, Objective-C, C++
  • zkušenosti s tvorbou logovacích systémů pro komplexní multi-komponentové platformy
  • zkušenosti s nasazováním nástrojů pro sběr a zpracování logů
  • zkušenosti s cloudovými službami či Big Data (Elastic Search, Kafka etc.)
  • zkušenosti s prací v Gitu, s Jirou či Scrumem

Nabídka

  • jedná se o dlouhodobou spolupráci na kontrakt, plný úvazek
  • atraktivní platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • další výhody: laptop dle vlastního výběru, mobilní telefon, 100% full-remote práce/homeoffice, možnost cestování do zahraničí nebo možnost pracovat v zahraničí s hrazeným ubytováním, možnost podílet se technicky na vznikajícím produktu a být u růstu firmy fungující podle vzoru amerických Sillicon Valley společností, spolupráce s experty ve svém oboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis v angličtině nebo odkaz na LinkedIn.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Lokalita Celá ČR, Zahraničí, Slovensko, Praha, Brno

Na Vaší cestě za vysněnou pozicí v IT záleží.

Ozvěte se nám a probereme Vaše představy. Při hledání místa stojíme po Vašem boku.

Zaregistrujte se a nastavte si “hlídací myš” na ideální pozici dle Vámi zvolených kritérií.

Víme, že v IT sféře je čas vzácnou komoditou. Zakládáme si tak na rychlé a pro Vás komfortní komunikaci. Nemáte čas vytvořit si dokonalý pracovní profil? V rámci konzultace s Vámi projdeme dosavadní profesní cestu. Poskytneme rady, tipy či strategie, které mohou při hledání ideální pozice pomoci. Věříme, že principem náboru je partnerství. Respektující dialog, otevřená komunikace, důvěra a hledání řešení je tak pro nás při práci základem.

You can do it anywhare