IT analytik (nový projekt!)
Nově vznikající banka do svého IT týmu hledá zkušeného analytika, který bude navrhovat zcela nové řešení od architektury až po vývoj.
Locality | Praha, Brno |
Contact person | |
Phone |
Description
Pro českou společnost zabývající se vývojem webových a mobilních aplikací na míru, hledáme dva analytiky. Jeden bude pracovat z Brna na rozšiřování projektu do zahraničí a druhý se bude zabývat rozvojem bankovního ekosystému.
Co Vás na pozicích čeká?
- Návrh zcela nového řešení od architektury přes infrastrukturu, deploy procesy až po vývoj.
- Budete mít možnost připravovat řešení, které umožní finanční skupině expandovat po celé Evropě.
- Pracovat budete v agilním týmu pěti lidí (vývojáři a analytik).
- Budete pracovat v přátelském prostředí, které nabízí dostatek prostoru pro seberealizaci a rozvoj.
Requirements
- Znalost vývojového cyklu softwaru.
- Zkušenost na podobné analytické pozici alespoň 3 roky.
- Zkušenost s distribuovanými systémy a mikroservisní architekturou.
- Kreativita, samostatnost a smysl pro zodpovědnost.
Uvítáme (není podmínkou):
- Znalost message brokerů (RabbitMQ, AMQP protokol, ...).
- Znalost práce s kontejnery (Docker, Kubernetes).
- Znalost IaaS, PaaS a SaaS.
Offer
- Jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr (možnost práce na ŽL), plný úvazek.
- Benefity: pravidelné navyšování mzdy, nadstandardní odměny, občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní doba, multisport karta, příspěvek na stravování, sickdays, home office (2 dny týdně), možnost dalšího vzdělávání, každý pátek masáže v prostorách firmy.
- Informace ohledně mzdy Vám rádi poskytneme při dalším kontaktu.
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Těšíme se na spolupráci.